wtorek, 31 grudnia 2013

Świat idealny...?


Jak podobno nieszczęścia, tak i pomysły przychodzą parami. Pół roku przyłapana na czytaniu, zapytana jaką czytam książkę, gatunek itp.? Fantastykę - odpowiadam zgodnie z czytelniczymi preferencjami. Zapytana dlaczego, co w niej takiego fajnego? Zażartowałam, że to wszystko po to aby znaleźć Świat idealny. I w sumie ostatnio pomyślałam a czemu by nie spróbować... Sprawdźcie, może Wam też się spodoba?


I. Jest to propozycja wyzwania pod nazwą Świat idealny...?
II. Przewidziany czas trwania wyzwania to 1 stycznia 2014 r. - 29 grudnia 2014 r. Niezależnie od tego czy prowadzisz blog czy recenzujesz książki na portalach czytelniczych. Do wyzwania możesz przystąpić w dowolnym momencie.
III. Jeśli masz ochotę na przystąpienie zgłoś się w komentarzu pod tym postem wpisując zgłaszam się, biorę udział czy jak tam wolisz, podaj też

Nick: [np. KasikO]
Nazwę bloga: [np. Dziennik kulturalny]
Link: [np.http://dziennik-kulturalny.blogspot.com ]

oraz dodaj na swoim blogu, fanpegu, profilu baner z linkiem do tego posta, możesz też zamieścić notkę z informacją o przystąpieniu do wyzwania, ale to nie jest wymagane. 


Czy już cię dopisałam, sprawdzisz pod hasłem uczestnicy (na dole). 
IV. W trakcie trwania wyzwania przeczytaj, zrecenzuj na swoim blogu, profilu książki opisujące świat wymyślony i od podstaw stworzony przez autora. Będą to przeważnie książki z podgatunku fantastyki High fantasy. Tym razem jednak sami decydujecie ile książek chcecie przeczytać lub przeczytacie oczywiście im więcej tym lepiej. Bo dopiero w ostatnim podsumowaniu dowiedzieć się, który poziom udało wam się osiągnąć WŁÓCZYKIJ, PODRÓŻNIK, POWSINOGA czy OBIEŻYŚWIAT.  Pamiętajcie też, że recenzje, które zgłaszacie do wyzwania, nie mogą mieć daty wcześniejszej, niż data przystąpienia do wyzwania. Może być ta sam lub późniejsza oraz o zamieszczeniu informacji, że bierze ona udział w wyzwaniu podając jego nazwę lub umieszczając baner.
V. I najważniejsze baw się dobrze :)


Styczeń - Luty - Marzec


UCZESTNICY

1. KasikO z bloga Dziennik kulturalny
Publikacja i link:
Blog

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz wywołuje uśmiech dla tego dziękuje :)
Zapraszam do pozostania na dłużej. KasikO