wtorek, 18 czerwca 2013

Konkurs Nr 1

Mam dla was same dobre wieści. Ha, ha dobro powróci więc, może i ja jakiś otrzyma? Na razie ja uzbrajam się w cierpliwość a was już w niej nie trzymam... I komunikuje wszem i wobec ogłaszam. Z jakiej okazji, oj znalazło by się przekroczenie 5000 odwiedzin, prawie 30 obserwatorów, zbliżających wakacji, pół roku bloga Książek świat czy dnia dzisiejszego wszystkie powody są dobre, prawda?

Konkurs nr 1Przyszła pora na parę informacji o konkursie, jego organizatorką jestem, ja KasikO autorka bloga Książek Świat. Konkurs nie odbyłby się, gdyby nie wydawnictwo Drageus Publiching Hous fundator nagrody a może powinnam uściślić nagród, bo do wygrania są 2 książki, czyli ni mniej, ni więcej jak to, że konkurs będzie miał dwóch zwycięzców. Nagrody to po jednym egzemplarzu książki

Obca Pamięć - Dan Krokos
Dan Krokos, "Obca pamięć" To teraz, to co was najbardziej interesuję, czyli co trzeba zrobić aby wziąć udział w losowaniu nagród.

Zasady:

1. W komentarzu pod tym postem w terminie od 18 czerwca 2013 do 12 lipca 2013 do 23.59 wpisać standardowe „zgłaszam się”. 

2. Podać swój nick.

3. Polubić fan page fundatora nagrody wydawnictwa Drageus Publiching Hous 

4. Polubienie fan page bloga Książek świat/ zostanie jego obserwatorem nie jest wymagane ale wiecie, że sprawi mi wielką radochę :)

6. Zamieścić u siebie na blogu/ fan pagu informację o konkursie - baner znajdujący się powyżej z linkiem do tego posta. I podać w komentarzu link do miejsca, w którym jest zamieszczona informacja o konkursie.

7. Podać swój e mail.

8. Od zakończenia konkursu poczekać maksymalnie 3 dni na ogłoszenie wyników, czyli do 15 lipca 2013 roku.   

9. Zwycięzcy, nie będą informowani  e-mailem o wynikach. A od dnia ogłoszenia wyników będą mieli 3 dni na podanie na wskazany e - mail adresów, znajdujących się na terenie Polski. Adres zostanie przekazy Wydawnictwu, które wyślę nagrody bezpośrednio do zwycięzców. 

10. Czekać na nagrodę, potem upragnione przeczytać, mile widziane poinformowanie o wrażeniach :)

Zapraszam! 

I czekam na zgłoszenia!


Formularz zgłoszenia:

Zgłaszam się
Nick:
Fan/ obserwator: 
Baner:
E - mail:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz wywołuje uśmiech dla tego dziękuje :)
Zapraszam do pozostania na dłużej. KasikO